Only you can send me under.

6. října 2013 v 0:37 | naive-anonymous |  Současnost
Kdybych se měla rozhodovat srdcem, tak okamžitě běžím za tím, ke komu mě to tak táhne...Řeknu mu, že je mi všechno úplně jedno, že mi nezáleží na tom, co si budou myslet rodiče, že je mi ukradený, kolikrát mi zlomil srdce, že mě půl roku ignoroval, že mi záleží jen na tom bejt s nim, protože on je ten, na kterýho musím myslet každý den. Ale protože jsem se rozhodla poslouchat i svůj mozek, tak nedokážu jít k němu ani o krok blíž. Stahuju se, neodpověděla jsem mu na podělanou smsku a nedokážu zvednout telefon a něco mu říct. Snažím se mu vyhýbat, nemám na to ho znova vidět.

Je to už přes rok. Podělanej rok, co jsem ho poprvý uviděla. A za nedlouho to bude i rok od toho, co jsem zažila svoje první rande v životě. Kdybych tam tenkrát nešla, tak bych se vyhla těm probrečenejm nocím a pocitům beznaděje. Nevěřila jsem, že existuje něco jako láska, něco, co popisujou ve všech knihách a písničkách. Byla jsem strašnej skeptik a myslela si, že to všechno je jen o tom, že pro lidi je v určitym směru výhodný si někoho najít a bydlet s ním, a tak se dělit o finační náklady apod. Nikdy jsem v tom neviděla víc než výhodný soužití.

Ale když jsem se poprvé zamilovala, pochopila jsem, o čem zpívaj v těch zatracenejch písničkách, proč každej mluví o motejlech v břiše a něčem strašně kouzelnym. Pochopila jsem, že to, co je v těch knihách a filmech, sice nikdy nebude přesně jako ve skutečnosti, ale že i ta skutečnost dokáže mít podobnou atmosféru, která vám dám hrozně velkou chuť do života. Protože najednou vám přijde, že máte někoho, na koho se můžete těšit, o kom můžete přemejšlet. Někoho, kdo vám dokáže zvednout náladu pitomou smskou.

Ale pak je tady taky ta druhá stránka toho všeho. Ta, kdy ten člověk najednou beze slova zmizí z vašeho života a z vás se stane troska. Bolelo mě to strašně moc. A tím, že to všechno vlastně nebylo ukončený, to bylo ještě horší... A teď už to nechci vpustit zpátky do svýho života. Ale jak dlouho to vydržim? Jak dlouho se mu budu muset vyhýbat, než to úplně zmizí? Jak dlouho mi bude trvat zapomenout?

A jak to vlastně vnímá on? Proč mi znova píše? Co tím sleduje? Co se stane až ho potkám? Nejsem natolik silná, abych ho poslala úplně pryč.

Připadám si strašně patetická. A přijde mi, že to všechno strašně zveličuju a že se mi lidi můžou jen smát za to, co cítím. Ale ten, kdo nebyl zamilovanej, to nepochopí nikdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama