Prosinec 2012

Just a stupid girl.

22. prosince 2012 v 23:43 | naive-anonymous |  Současnost
Byla jsem hloupá. Co jsem si myslela, když jsem sem psala všechny ty články? Že se stane zázrak, že se mi uleví, že bude zas všechno fajn? Nepomohlo to, vůbec ne.

Navíc jsem si uvědomila, že jsem sem psala věci, který prostě nemá nikdo vědět. Který jsou jen moje a měly by zůstat jen v mých vzpomínkách... Navíc to není ani fér vůči tomu člověku, o kterém jsem psala. Jo, je to tady všechno anonymní, to je fajn, ale stejně mě celou dobu nějak užírá myšlenka typu "co kdyby tenhle blog někdo objevil?".

Takže od teď moje pocity, který se týkají určitého člověka, zůstávají zkrátka uvnitř mě. Všechny staré články jsem přesunula do rozepsaných. Už nikdo nebude číst o naivní, vystrašené, uzavřené holce, která se asi zamilovala...nesnáším to slovo a nesnáším to vědomí, že se mi to asi stalo, protože mi to zatím přineslo víc slz, než radosti. Ale život mi zkrátka rád přichystává překvápka a asi určil, že v 17ti letech už bylo načase zažít tohle zatmění mozku...

Hádám, že i tím, že jsem ty články přesunula, taky ukončuju jednu kapitolu života. Přenesu se přes to všechno. Už nebudu brečet, nezbylo mi asi ani dost slz, protože za posledních pár měsíců, jich teklo z mých očí až přespříliš.

Pokud na vás člověku záleží, tak přijde sám a nečeká, až vy se ozvete...a pokud do vašeho života opravdu patří, tak v něm prostě bude. Pokud ne, tak zkrátka zmizí (jen je celkem na houby, pokud se pak vrátí a vy nevíte, co dělat).